CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ C O S T U M E T R U N K

Goto down

~ C O S T U M E  T R U N K Empty ~ C O S T U M E T R U N K

Příspěvek pro Rei Mon Jul 11, 2011 9:03 pm

Vitajte!


V mene celej komunity by som Vás, nových, či už aj (niekedy i notoricky) známych užívateľov na tomto MultiRP fóre. Tým chcem teda povedať, že sa nebudeme zameriavať na jednu tému, alebo žáner. Pokiaľ by ste mali akékoľvek návrhy, či dokonca sa rozhodli rozšíriť rády našich VO (Vládcov Osudu) a založiť si tým vlastnú hru, môžete mi pokojne napísať a uvidíme, čo sa bude s tým dať spraviť.

Costume Trunk (ďalej už len CT) som sa rozhodla založiť spoločne s Redom, aby sme tak poskytli hráčom kvalitnú zábavu a individuálny prístup ku každému hráčovi. Keďže každý, kto hrá, si nasadzuje masku svojej postavy, som nazvala toto fórum CT, a to truhlica kostýmov, ktorých tu bude naozaj veľa.

Čo sa týka tempa hry, prosím, uvážte, že každý z nás má osobný život. Na CT Vám vzhľadom na požiadavky kvalitných príspevkov ponúkame dostatok času na premyslenie a odpísanie. Nikto Vás tu nebude naháňať, ak sami nezájdete do extrémov. Píšeme a hráme preto, lebo nás to baví, nie preto, že je to naša povinnosť.

Nakoniec by som Vám teda mohla popriať jedine veľa šťastia a dostatok zábavy v našej spoločnosti!
Rei
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 29
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

https://costumetrunk.slovakforum.net

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru