CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

James Ramirez - El Tornado

3 posters

Goto down

James Ramirez - El Tornado Empty James Ramirez - El Tornado

Příspěvek pro joemandel Thu Jul 14, 2011 8:47 am

Meno: James Ramirez
Codename: El Tornado
Theme song: https://youtu.be/U0kCRbSyjmo
Vek: 20
Výška: 188
Váha: 90
Výzor: http://martonhouse.files.wordpress.com/2007/02/leonardo.jpg
Národnosť: Mexiko/USA
História: Narodil som sa v Tijuane v Mexiku. Život tam bol ťažký. Drogové gangy súperili o každú ulicu a pre mňa, ako 15 ročného chalana to nebol život, aký som si predstavoval. Otec bol jedným z gangstrov. Nanešťastie na to doplatil ako každý. Zabili ho počas obchodu s kokaínom. Matka za ním veľmi smútila a dospela k názoru, že už nemá cenu tu ďalej žiť. Rozhodli sme sa ilegálne prekročiť hranice. Cesta bola dlhá a strastiplná. Natlačení v nákladnom vozidle, desiati len s dvomi litrami vody. Podarilo sa nám to. Na druhej strane vyčkávali iní prevádzači, ktorí za to chceli peniaze. Moja matka však nemala nič. Ilegálny migrant bez peňazí nebol pre nich ničím. Vtedy zastrelili na hranici šiestich z desiatich.

Mne sa podarilo utiecť. Moje slzy poletovali vetrom a ja som sa len ťažko vyrovnával s vedomím, že svoju matku už neuvidím. Mal som 17 a potĺkal som sa ulicami miest. Prešiel som 8 štátov. Spával som, kde sa dalo. Vtedy už mutanti chodili po uliciach a ja som mal strach, že nejakého stretnem. Odrazu sa so mnou začalo niečo diať. Bolo to v Arizone. Našiel som si nejakého kamoša, ktorý jazdí s kamiónom. Zastavili sme na čerpacej stanici. Odrazu som pocítil veľkú bolesť v srdci. Bilo mi ako o život. Vtedy sa zdvihol vietor a strhla sa z ničoho nič piesočná búrka. Bola dosť silná. Čerpacia stanica skončila bez strechy. Keď bolesť prestala, pomaly som sa zdvihol a bežal som skontrolovať Teddyho. Jeho kamión bol prevrátený na bok a Teddy ležal v kabíne v bezvedomí. S vypätím všetkých síl som ho vytiahol von. Správca čerpacej stanice zavolal síce pomoc, ale kým dorazili, Teddy bol mŕtvy. Zvláštne bolo, že na tom kúsku zeme, kde som ležal zvíjajúci sa od bolesti, sa nepohlo ani zrnko piesku. Musel som
odísť preč. Kde tu stopom, kde tu autobusom, či vlakom. Začal som cítiť poryvy vetra. Cítil som aj ten najmenší vánok. Zistil som, že dokážem vycítiť tornáda a piesočné búrky. Pár dobrodruhov si ma najalo na istú prácu. Boli to lovci tornád. Je to typ ľudí, ktorí natáčajú tornáda a hurikány a potom ich predávajú televíznym spoločnostiam. No v podstate ma len vykorisťovali. Oni zhrabli väčšinu peňazí a mne dali len almužnu. Rozhodol som sa od nich odísť. Keď však odmietli, pochytila ma obrovská zlosť.
Vtedy som len mávol rukou a ich auto bolo razom hodné do šrotu. Vtedy som dostal ešte väčší strach. Pochopil som, že som sa stal mutantom. Nevedel som ako, nevedel som kde. Neviem to dodnes.

Schopnosť: Manipulácia s vetrom
Schopnosť pohybmi rúk ovládať vietor. Pomocou veterných poryvov dokáže odhodiť predmety, či spôsobiť značné škody na budovách. Zatiaľ dokáže cielene manipulovať len s malými a stredne veľkými predmetmi. S veľkými predmetmi hýbe len sporadicky a často nekontrolovane.

Povaha: Temperamentný flegmatik, občas sa uchýli do seba a do smutných spomienok na predošlý život. To sa však snaží zakrývať, občas má obdobie, kedy sa oddeľuje od ostatných a často vyhľadáva samotu.

Frakcia: hádam Dr. X bude

*Príklad RP: (min. 200 slov)
James
Konečne som sa usadil na jednej farme neďaleko Amarilla. Tu som s ľuďmi, ktorí ma vnímajú takého, aký som. Nemusím nič ukrývať. Ale zatiaľ nepoznajú ešte moju temnejšiu stránku. Ale ja nechcem, aby ju poznali. Nechcem týmto prostým ľuďom ublížiť. Tohtoročná úroda bola slabá. Asi to bolo tým, že tu bolo dosť sucho a málo pršalo. Ani kukurica nie je taká, ako by si želal. Horlishovci sú milá rodina, ktorí ma prijali medzi seba ešte ako teenagera v dotrhaných nohaviciach, špinavom bielom
tričku s malým batohom a zodratými teniskami. Poskytli mi domov, vzdelanie a ja mám prvýkrát pocit, že začínam žiť normálne. Lenže cítim, že tým, že som čoraz bližšie, sa súčasne aj vzďaľujem. Malá Evelynn, dcéra rodiny ma raz zbadala, ako sa len tak z nudy hrám s malým piesočným vírom. Zľakla sa a utiekla preč. Bojím sa, že títo ľudia ma začínajú vnímať inak. Predsa len, sú to prostí farmári. Obyčajní ľudia, ktorí sa neznámeho boja. Aj ja som sa bál svojich schopností, keď som ich prvýkrát
pocítil. Mám dojem, že ani tento život už nebudem žiť dlho. Že mi jedného dňa povedia, že mám najvyšší čas, aby som sa postavil na vlastné nohy. Pre mňa by to nemal byť problém. Veď odkedy som v USA, pretĺkam sa životom sám. Ale niekde musia byť aj iní mutanti. Takí ako ja. Čo sú zač? Akí sú? Kde žijú?

joemandel

Počet príspevkov : 15
Join date : 14. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

James Ramirez - El Tornado Empty Re: James Ramirez - El Tornado

Příspěvek pro Red Thu Jul 14, 2011 12:32 pm

Postava se mi líbí Smile
Red
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 31
Bydlisko : Olomouc

http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

James Ramirez - El Tornado Empty Re: James Ramirez - El Tornado

Příspěvek pro Red Thu Jul 14, 2011 8:41 pm

Ano, vím, že mám double post... Very Happy Snad nevadí.. Ale aby jste si toho všimli..

Můžeš hrát Wink
Red
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 31
Bydlisko : Olomouc

http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

James Ramirez - El Tornado Empty Re: James Ramirez - El Tornado

Příspěvek pro Rei Thu Jul 14, 2011 9:52 pm

// POVOLENÉ
Rei
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 29
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

https://costumetrunk.slovakforum.net

Návrat nahoru Goto down

James Ramirez - El Tornado Empty Re: James Ramirez - El Tornado

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru