CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malý výlet do Velkého města

4 posters

Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Shiro Wed Aug 03, 2011 8:15 am

Názov: Malý výlet do Velkého města
Popis: Malé odragování v podobě výletu do New Yorku - spojená se "studiem" místní kultůry.
Hráči: Kdokoli z Xavierovy školy.
Čas: noc z 31.8. na 1.9.1963
Místo: New York



Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Shiro Wed Aug 03, 2011 5:38 pm

Lena

Kráčela spolu s ostantími přecpanými ulicemi New Yorku. Snažila se příliš nevrážet do lidíl, aby je svou schopností nezranila, i když strachovat se, bylo zbytečné. Byla tak navlečená, že vy se musel dotyčný vyloženě snažit dotknout se její kůže. Měla na sobě svou koženou bundu, kožené rukavice, kalhoty z rifloviny a vysoké kozačky. Tím se stávala objektem zraků mnoha kolmjdoucích. Byl to docela adrenalin, zdrhnout profesorovi ze školy v první den výuky, ale on jí za domácí úkol zadal, přestat se bát sama sebe a najít si přátele a tak, když Sam přišel s nápadem zajít si do New Yorku...neváhala...alespoň né moc. Držela se vzadu ve skupině a celou cestu mlčela....nevěděla co říct.
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Ayano Thu Aug 04, 2011 5:51 pm

Keira Elizabeth Swann

Keira byla u vytržení, New York bylo tak úžasně obrovské město plné lidi, až jí z toho nebylo dvakrát nejlépe. Neměla ráda, když se na ní někdo příliš mačkal a tady se tomu skoro nešlo ubránit. I přes to se ale snažila si tento výlet aspoň do jisté míry užívat. Bylo to sice dosti nevhodné hned si první den takhle zahrávat, ale co naplat, když viděla, že jde i Lena, byla to pro Keiru jasná volba, potřebovala s ní mluvit, protože pocity viny od posledního a zároveň první rozhovoru nepominuly. Z počátku tomu nechávala volný průběh a hned za ní neběžela. Lena se lidi spíše stranila, a Keira měla pocit, že to má rozhodně hlubší příčinu než jenom to, že je silně introvertní. Proto jí dala nějaký čas a až po úctihodné době, když už nějakou tu chvíli New Yorkem procházely, se odhodlala k ní přiblížit, předběhla několik dalších členů výpravy a od samotné Leny jí ve finále dělily asi dva metry, blíž nešla, měla obavy, že by Lena opět zpanikařila.
Leno, ahoj. hlesla Keira a snažila se působit mile. Chtěla bych se ti omluvit, za to, jak jsem se na té chodbě zachovala, nechtěla jsem tě urazit, myslela jsem to úplně jinak, bylo to jedno velké nedorozumění.
Ayano
Ayano

Počet príspevkov : 18
Join date : 14. 07. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Shiro Thu Aug 04, 2011 6:14 pm

Lena

V hluku velkoměsta bylo velice nesnadné zaslechnout Keiřin hlas, zvláště, když stála dva metry od Leny. Jakmile se z dálky její jméno ozvalo asi po šesté, otočila se a spatřila Keiru.
Ehm..ahoj..ty jsi Kiera, že? Nemám paměť na jména. Vyslechne si omluvu. Né..to já bych se měla omluvit...reagovala jsem dost přehnaně...ale věř, že né neoprávněně. Pokusí se o úsměv. Pak se jí vybaví Profesorova slova a tak se pousila navázat přátelství. Vlastně by mě zajímalo něco o tobě. Odkud jsi?...Kolik ti vlastně je...a jak ses třeba dostala do Školy? Přiblíží se, ale stále si drží odstup.
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro joemandel Thu Aug 04, 2011 7:34 pm

James

Napadlo mi, že si spravím menší výlet. A ako sa zdalo, nebol som sám. Bolo tam aj to plaché dievča. To sa rozprávalo s nejakým iným. Nakoľko som videl, že tie dve si celkom sadli do reči, radšej som držal v menšej vzdialenosti od nich. V hlave som ešte stále počul vyhrávať El Mariachi, ale bola to len jedna zo spomienok, ktorá sa matne drala na povrch. Ale toto miesto plné života mi má pomôcť zabudnúť na môj predošlý život.

joemandel

Počet príspevkov : 15
Join date : 14. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Red Fri Aug 05, 2011 7:42 pm

Sam

New fucking York! Krása! Sam miloval velká města. Nerozuměl sice moc tomu, že se přidalo tolik lidí. 4 studenti. To je hodně. Ale to rozhodně nevadilo. Otočil se na Jamese a usmál se. "Kde máš spolubydlícího?" Ne že by to nevěděl, bylo to celkem zřejmé a ani nemusel číst myšlenky. Určitě zůstal v posteli. Někde se válel místo toho, aby si zašel do rušných ulic velkoměsta! New York byl velkolepý.
Red
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 31
Bydlisko : Olomouc

http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Ayano Fri Aug 05, 2011 9:12 pm

Keira Elizabeth Swann

Keira věděla, že tohle nebude snadný rozhovor, když se téměř neslyší, ale nehodlala jít blíž, přeci jenom, nevěděla, proč se tehdy tak Lena zachovala a chápala, že je to ryze její osobní věc. Třeba jí to později řekne, až se víc poznají.
Pokud bude chtít.
Zatím si tedy držela odstup, tak aby nějak nezasáhla do její osobní zóny a snažila se působit přívětivě, což bylo podpořeno úsměvem na Keiřině tváři.
Ehm, ne.. Jsem Keira… pousmála se a zastrčila si pramen neposedných rezavých vlasů za ucho. Věřím, že to mělo nějakou příčinu, takže bych to mezi námi smazala.. řekla stylem, který rozhodně nenaznačoval to, že by ten důvod zní hned při druhém rozhovoru chtěla vytáhnout. Neznaly se a Lena neměla důvod jí věřit.
Jsem z Anglie, konkrétně z Londýna z takového menšího domku, kde jsem žila s matkou a je mi sedmnáct. Pousmála se a pokračovala. Poté, co jsem utekla z domu, jsem nějaký čas strávila na ulici a když už jsem myslela, že semnou bude konec, začaly mi docházet peníze a nevěděla jsem, co si počít, jak s životem tak se svou schopností, pak mě našel profesor Xavier a nabídl mi nový život.. Tak jsem teď tady.. dořekla Keira a tvářila se poměrně vyrovnaně na to, že právě prozradila, to že nějakou dobu byla jejím domovem ulice. Věřím, že nikdy z nás to tady asi neměl dvakrát jednoduché a všichni máme do jisté míry podobnou minulost.. Co ty, Leno? Jak ses sem dostala a co tvůj život? Optala se jak nejzdvořileji uměla a automaticky si začala hrát s řetízkem, která měla na krku. Nervozita tu stále panovala.


Ayano
Ayano

Počet príspevkov : 18
Join date : 14. 07. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Shiro Fri Aug 05, 2011 9:39 pm

Lena

Celou dobu se jí snaží pozorně poslouchat a na opravu jeího jména se pousměje a omluví. Když pak přijde řeč na její život a způsob dostání se sem, chvilku váhá, ale pak si řekne, že je to fér, když jí Keira vše vyklopila. No..jsem Lena...to už víš... pousměje se. ..a pocházím z Kanady, ale vyrůstala jsem tady v New Yorku...Měla jsme fungující rodinu...bratra...pak se ale něco pokazilo...mohly za to mé schopnosti..tedy spíš neschopnosti. Trochu se zamračí. No...pak jsem se toulala New Yorkem a okolím....snažila jsme se lidem vyhýbat..bála jsem se, že jím ublížím tak jako mému bratrovi...ale to je jedno...Pak mě našel Profesor...řekl, že mi pomůže...najít si přátele...i přes můj handycap...no..a měla jsem taky hlad.. Cest tout! Usměje se na ní. Vypadá te´d mnohempřátelštěji, když to někomu odvykládala.
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Ayano Sat Aug 06, 2011 10:38 am

Keira Elizabeth Swann

Keira se jen chápavě usmála, když se jí Lena omluvila za komolení jména a mávla nad tím rukou. To nebylo až tak podstatné.
Ty jsi vyrůstala tady? optala se a v Keiřiných očích se zračil opravdový zájem. Takže to tady musíš dobře znát.. I když v Kanadě zase ta příroda. zasnila se, jako by si to doslova představovala a pak až Lena dokončila svou řeč, přičemž se zmínila o bratrovi, tak chápavě přikývla hlavou. Já mám taky bratra, tedy dva bratry.. dodala a taktně nevyzvídala, jak mu ublížila. Na to všechno dojde čas..
Tady si určitě najdeš přátele, myslím si, že tady se každý snaží seznámit a tak dále, aby nebyl osamělý..
Na výraz její tváře, který jasně dával najevo, že se jí ulevilo, se Keira vesele usmála, byla ráda, když jí může nějakým způsobem ulehčit od potíží.
Ayano
Ayano

Počet príspevkov : 18
Join date : 14. 07. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro joemandel Sat Aug 06, 2011 4:51 pm

James

Tak trochu som kochal okolím, keď ma oslovil chalan menom Sam.
"Asi ostal v izbe." odvetil som mu. Nikdy som sa takto nedíval na mesto. Väčšinou som len inštinktívne vyhľadával nejaké úzke bočné uličky, ktorými sa dá zdrhnúť z dohľadu okolia. Teraz sa však ale necítim ako bezdomovec, či dieťa ulice, ale ako normálny mladý človek, ktorý len spoznáva svet tak, ako ho ešte nevidel.
"Videl si už niečo takéto? Ja ešte nikdy. Akoby som sa pozeral len do výšky dvoch metrov."

joemandel

Počet príspevkov : 15
Join date : 14. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Shiro Sun Aug 07, 2011 5:47 pm

Lena

No...uznávám, že jsem v New Yorku docela řádila. Znám pár místních klubů....zábav... Usměje se...byla ráda, že nacházela spřízněnou duši. Noo..doufám...že zde přátele najdu...minimálně jednoho jsem už našla..teda...doufám. Nahodí nesmělejší úsměv. Popravdě...nedaleko odsud se nachází jeden dobrý klub. Chodívali jsme tam s partou...hlavně tančit...teda... Mrkne na ní...
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Ayano Sun Aug 07, 2011 6:00 pm

Keira Elizabeth Swann

Trošku jí udivilo, že Lena zná místních kluby, to by do ní opravdu neřekla, ale jak se říká, první dojem má málo kdy pravdu a tak tomu bylo také v tomto případě, proto se Keira jen zazubila.
Našla.. dodala s nadšením a vřele se na ní culila, doslova cítila, jako by se její srdce konečně zalévalo štěstím, mluvila s někým a ani ji to nestálo moc námahy, šlo to samo a přirozeně, což jí těšilo ještě víc. Chtěla se s tímhle děvčetem bavit, byla pro ní něčím zajímavá.
Klub? Vážně?.. No, co kdybychom tam zašly? Už delší dobu jsem si nebyla nikde vyrazit.. Jednu dobu, jsem se musela o domácnost starat sama, tak na flámy nebyl čas. řekla Keira a dál si hrála s řetízkem, co měla na krku. Byl na něm přívěsek ve tvaru hodin a zdálo se, že je to Keiřin zlozvyk se jim zaobírat, když je nervózní.
Ayano
Ayano

Počet príspevkov : 18
Join date : 14. 07. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Red Mon Aug 08, 2011 5:39 pm

Sam

Celou dobu poslouchal rozhovor těch dvou, ale vůbec ho nezajímalo to, o čem mluvily. V jeho pubertální mysli se děly jiné scénáře, kde figurovaly ty dvě, ale to si radši nechal pro sebe a svoji perverted mind. Koukl se na Jamese, který mu položil zajímavou otázku. Vzpomněl si na to, jak slyšel jeho myšlenky o jeho životě před tím, než se dostal na Xavierovu školu. "No, viděl. V Americe jsem se narodil a pak jsem s rodinou nějakou dobu žil v Japonsku, kde je to snad ještě velkolepější!" Řekl nadšeně a usmál se na Jamese. Snad to byla dostačující odpověď. Chvíli přemýšlel nad tím, na co by se mohl zeptat on, aby řeč nestála. "No, Jimmy. Ty jsi z Mexika?" Samozřejmě, že teď stačilo zaměřit svoji schopnost na jeho myšlení a nemusel ani odpovídat. Ale nechal svoje čtení myšlenek pod zámkem. Bylo by nezdvořilé, kdyby to neudělal.
Red
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 31
Bydlisko : Olomouc

http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro joemandel Mon Aug 08, 2011 6:06 pm

James

"Z Tijuany. Od pätnástich sa pretĺkam sám." odvetil som mu. Nemám čo skrývať. Akurát ľútosť od druhých by som veru nezniesol.
"Matku zabili prevádzači na hraniciach tesne pre príchodom hraničnej polície." dodal som, na čo som trochu sklopil pohľad. Aj keď som sa snažil dostať tie spomienky z hlavy.
"Ale som rád, že som tu a hlavne väčšinou hovorím, čo si myslím, takže svoju schopnosť veľmi používať nemusíš." doložil som s úsmevom.

joemandel

Počet príspevkov : 15
Join date : 14. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Red Mon Aug 08, 2011 6:28 pm

Sam

Strčil obě ruce do kapes kalhot a zahleděl se do země. "Neboj, dokážu myšlenky číst jen když chci.. A teď nechci.." Chtěl se vyvarovat jakýmkoliv neshodám, tak to radši uvedl na pravou míru. "Tvé mámy je mi líto. Určitě by byla šťastná, že jsi se dostal někam, kde jsi našel domov a určitě i spoustu nových přátel." Na chvíli se zase odmlčel a přemýšlel nad tím, jací jsou dnes lidé barbaři, že dokážou zabíjet nevinné, kteří chtějí jen lepší život.
Najednou Sam padl na kolena, protože se stalo něco zvláštního. Snažil se nečíst myšlenky, ale teď to nešlo. Bylo to blízko. Slyšel jak někdo přemýšlel nad svojí rodinou a nad tím, jestli mu tohle vše stálo za to. Cítil jeho strach.. A pak.. Zemřel. Sam to cítil. během chvíle o tom muži zjístil dost informací. Nikdy se mu to nestalo. Podíval se ze země na ostatní. "Kousek odtud.. Probíhá loupež banky.. Někdo tam zabil strážného.. Cítil jsem to." Sama to celkem zničilo, ale nemohl to prostě nechat být. "Musíme něco udělat. Můžeme využít naše schopnosti! Vykřikl Sam a vyhrabal se znovu ze země.
Red
Red

Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 07. 11
Age : 31
Bydlisko : Olomouc

http://bleach.topgoo.net/

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Shiro Mon Aug 08, 2011 8:05 pm

Lena

Dobrá tedy...není to daleko...můžeme... V tom najednou spadl Sam na kolena. Same!!! Přeruší svůj monolog a skočí k Samovi, ač sama neví proč to vlastně dělá. Na nohy mu však nepomáhá, jelikož mu nechce ublížit. J-jak loupež v bance...jako...peníze zabíjení a tak? Ale jestli zabili strážného...co tam svedem my? Skoro nic neumíme...a...schopnosti neovládáme...měli bychom zavolat policii... Vypadala docela vystrašeně z toho, že měli někomu zabraňovat v loupeži.

//No vidím to tak na 2-3 Posty jak se vydáváte k bance a můžete psát tam Smile
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Ayano Thu Aug 11, 2011 4:32 pm

Keira Elizabeth Swann

Na tváři už měla téměř úsměv, když si naivně myslela, že by jim jejich plán snad mohl vyjít.. Ve vteřině bylo opět všechno jinak, Sam padl na kolena a Lena se mu snažila pomoci. Keira stála jako zařezaná s pootevřenou pusou, vystrašilo jí to a nebyla si tak úplně jistá, které rozhodnutí by bylo správné.. Použit schopnosti a vtrhnout tam nebo zavolat policii a nedělat v podstatě nic.. Rozhodně to první bylo nebezpečnější, ale tam.. Kousek od nich, zemřel člověk.. Mohli tu jen tak stát?!
Vím, že to zní pošetile.. Nic pořádného neumíme.. Ale nemůžeme to tak nechat.. Než dorazí policie, tak může být pozdě.. hlesla nerozhodně a upřela své smaragdové oči na oba, čekajíc, co namítnou.
Ayano
Ayano

Počet príspevkov : 18
Join date : 14. 07. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro joemandel Fri Aug 12, 2011 6:22 am

James

"Musíme niečo robiť. Ak je to tak zlé a sme jediní v okolí..." odpovedal som. Nebavilo ma len tak nečinné prihliadať. Kým sa tu ukáže polícia, môže uplynúť aj polhodina.
"Počujte...čo keby sme ich prenasledovali a vystopovali?" navrhol som. Vedel som, ako niekto taký premýšľa. Veď som sám bol kedysi jedným z nich. Lenže som akosi nedomyslel plán a čo potom.

joemandel

Počet príspevkov : 15
Join date : 14. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Malý výlet do Velkého města Empty Re: Malý výlet do Velkého města

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru