CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tamir Ibn-La'Ahad - SPARROW

Goto down

Tamir Ibn-La'Ahad - SPARROW Empty Tamir Ibn-La'Ahad - SPARROW

Příspěvek pro Shiro za Wed Aug 17, 2011 4:58 pm

Tamir Ibn-La'Ahad - SPARROW 1116469744_walker
Obličej:
Spoiler:
Tamir Ibn-La'Ahad - SPARROW 2-10091GT046
Meno:
Tamir Ibn-La'Ahad (Tamir – Syn Nikoho)
Codename:
Sparrow (Vrabčák)
Theme song:
https://www.youtube.com/watch?v=bvx-lbBZVMg
Vek:
30 (cca jeho přesné datum narození není známo)
Výška:
184 cm
Váha:
88 kg
Výzor:
*viz obrázek
Národnosť:
Saudsko Arabská
História:
Přesné místo jeho narození není známo, ale nejspíš se narodil poblíž města Dhahran kolem roku 1933. O prvních dnech jeho života není známo absolutně nic, až na to, že byl jednoho časného rána roku 1933 nalezen na prahu domu jedné venkovské rodiny. Jediné vodítko k jeho původu byly přikrývky, které byly velice kvalitní a značily příslušnost k bohaté rodině. Nicméně ona rodina, jíž patřil dříve zmíněný práh, jej vzala do svého domu a rozhodla se jej vychovat. Nepřijali jej však za syna, pouze za svého svěřence. Pojmenovali jej Tamir Ibn-La'Ahad, čímž vyjádřili jeho příslušnost k nikomu. Tamir postupně rostl se svými dvěma staršími sestrami a jakožto jeden ze dvou mužů vypomáhal svému „otci“ se všemi těžkými pracemi v domě. I když mu nebyl synem a ani své „matce“ jím nebyl, měli jej oba rádi a Tamir tak prožil poměrně veselé a spokojené mládí.

Jeho povaha mu usnadnila i kontakt s ostatními dětmi, které neustále vyzvedávali to, že je nikdo, že nemá otce ani matku. Tamira všechny tyto posměšky míjely a on se více upínal ke své vášni – ptákům. Již odmala jej fascinovali a jeho snem bylo létat jako oni. Splnit si takový sen však není nic zrovna lehkého pro venkovského chlapce.

Jak roky ubíhaly, začínal Tamir objevovat něco, co mu přišlo neuvěřitelně úžasné a ono to i úžasné bylo. Objevil schopnost jakési telepatické komunikace s ptáky. Zpočátku jen občas dokázal svolat ptáky k sobě a nějakým záhadným způsobem zařídit, že neuletěli, ale časem se dokonce naučil jak jim přikázat, aby letěli tam či onam a co víc, dokázal s dobrou koncentrací i sledovat situaci skrze ptačí smyslové orgány. Takto se mu alespoň částečně splnil jeho sen létat.

Však až tehdy, když se vláda spojených států amerických rozhodla nedaleko Dhahranu postavit leteckou základnu, nabral Tamirův život rychlý spád. Jako jedno z mnoha dětí žijících v okolí, dostal i on šanci přivydělat si a své rodině vykonáváním prací, které na základně nikdo nechtěl dělat a tak na ně byly najímány saudsko-arabské děti. Pro Tamira to byl další krůček k tomu, jak si uskutečnit svůj sen – létat. Doba strávená zde mu dala mnoho a de facto dala základy jeho budoucí kariéře. Mladý Tamir se zde naučil anglicky, stal se „kamarádem“ letců, kteří ho měli za velmi milého hocha, ale co více od některých pilotů se dokonce naučil i zběžné základy aerodynamiky, pilotování a létání celkově. Když válka skončila a letka měla být převelena zpět do USA, rozhodl se mladý Tamir, že půjde s nimi a jednoho dne se stane letcem. No…nestal se jím. Avšak „rodiče“ mu tehdy nebránili a doufali, že jednou si i on vydobyde své místo ve společnosti. Vzhledem k tomu, že na základně byl téměř pečený-vařený, nebyl pro něj problém se s malou pomocí ptactva dostat do jednoho z letadel, v němž se ukryl.

Odhalen byl až ve 2/3 cesty k břehům USA. Po přistání bylo rozhodnuto, že bude poslán zpět do vlasti, přeci jen byl ilegální přistěhovalec. On sám dodnes neví kdo, nebo co to způsobilo, ale nakonec mu bylo povoleno zůstat.

A tak Tamir strávil dalších 6 let v dětském domově Srdce, díky němuž si mohl doplnit základní vzdělání. Po dosáhnutí 18 let se již musel živit sám a tak začal svá vystoupení s ptáky, která brzy dostala celou Ameriku. Množství vyčerpávajících vystoupení, z nichž mnohá byla i pro tisíce přihlížejících mu dopomohla, aby si sehnal dostatek peněz na přežití a vyšší vzdělání. Chtěl se stát pilotem, což mu však nebylo dopřáno.
Kolem třiadvacátého roku nastoupil povinnou vojenskou službu, kde prokázal velmi dobré výsledky v oblasti špionáže. Nikdy nikomu neprozradil, jak to dělá. Vždy pracuje nejlépe sám, maximálně v dvou – tří členném týmu. V době studené války je nejčastěji vysílán na průzkumné mise do SSSR.

Schopnosť:
Komunikace a ovládání ptactva. Dokáže pomocí myšlenek komunikovat s ptactvem – vidět a slyšet to co vidí, slyší a také jim může přikázat útok, obranu atd.

Povaha:
Je obezřetný, rozvážný, spolehlivý, smířlivý, mírumilovný, vyrovnaný, klidný, lhostejný, umí se ovládat. Nepříjemné věci ho příliš nezasáhnou a příjemné ho nijak zvlášť nepotěší. Přijímá, co je tak, jak to je a jeho reakce nejsou nijak hluboké, ale hned tak nezapomíná a ač ho věc nechala zcela (nebo převážně) chladným, umí se k ní vrátit v nejnečekanějších okamžicích. S většinou věcí se bez problémů vyrovná a situace řeší s chladnou hlavou. Zapojuje-li vůbec emoce, pak obvykle málo.

Frakcia:
US Army (O Existenci jiných mutantů donedávna nevěděl)

*Príklad RP:

Raketová stanice Severnaja, SSSR – 06:38 AM

Počasí bylo nehostinné. Patnáct stupňů pod nulou, nárazový boční vítr a všudypřítomný sníh a led. Tamir, zvyklý na písek a teploty kolem třicítky, měl co dělat, aby nezmrzl. I přes silnou vrstvu kožešin, svetrů a dvoje rukavice stále cítil mráz, jak mu zalézá až do morku kostí. Sedíc v provizorním přístřešku se snažil ignorovat padající vločky, které už na jeho oblečení vytvořily silnou vrstvu sněhu. Kousek od Tamira stála opřená ostřelovací puška, zabalená v hadrech, aby mu při použití nepřimrzla k tváři. On vyčkával. V okolí měl připraveno několik desítek drozdů, kajek a jiného ptactva, žijícího v této oblasti. Byli připraveni, pokud by někdo narušil perimetr, začít vydávat varovný zpěv. Dalšího slavíka vyslal přímo na základnu a skrze jeho oči jí prozkoumával. Takto se mu podařilo zjistit, že se zde opravdu nacházejí jaderné hlavice a dokonce se mu podařilo vypátrat města, na něž měly být namířeny v případě konfliktu. To byly informace pro něž sem přišel. Sbalil si tedy své vybavení a vydal se na místo, kde jej měli vyzvednout.Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru