CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Kostra charakteru

Goto down

~ Kostra charakteru Empty ~ Kostra charakteru

Příspěvek pro Rei Tue Jul 12, 2011 8:06 am

~ Kostra charakteru Divid
1. Požadujem ikonku, kvalitnú, hodiacu sa k postave.
2. Dobre spísaný životopis, niečo o rodine, priateľoch, postavení, vlastne o všetkom, čím vaša postava je a čím si prešla. Najlepší by bol aj popis charakteru a výzoru.
~ Kostra charakteru Divid

Nezabudnite si prečítať INFORMÁCIE
Je to v podstate všetko, no prosím, dajte si na tom záležať, dosť to ovplyvní môj prístup v hre. Pokiaľ sa rozhodnete viac prezradiť počas hry v príspevkoch, nič proti tomu nemám, no podstatné míľniky potrebujem vedieť.

Apropo rasy, to je veľmi diskutabilná téma... Ak by ste mali záujem hrať nejakú inú rasu, ako človeka (prosím žiadni elfovia, trpaslíci atp.), ktorú ste si sami vytvorili, máte možnosť, pokojne mi napíšte do pošty a určite sa dohodneme.

Čo sa týka pravidiel... žiadne nie sú! V podstate. Chcem len, aby ste použili zdravý rozum, veľmi to nepreháňali a vlastne robili to, na čo ste sem prišli - bavili sa. Smile

V prípade akýchkoľvek otázok, ozvite sa mi cez poštu, prípadne cez skype ( ty_vies_kto ) a som vám plne k dispozícii na prejednanie vašich nápadov.


Rei
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

https://costumetrunk.slovakforum.net

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru