CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ RP SYSTÉM

Goto down

~ RP SYSTÉM Empty ~ RP SYSTÉM

Příspěvek pro Rei za Sat Jul 30, 2011 10:48 am

Vážení užívatelia,

Vzhľadom na to, že je tu akási zmes osôb z rôznych hráčskych pozadí (realtime chat rp, forum rp,...), rozhodla som sa pozmeniť systém hrania a zmeniť ho na akýsi hybrid realtime a forum roleplayu. A teda:

Hrať sa bude situačne, čo znamená, že pre každú hru bude vytvorený samostatný topic pre hráčov, ktorí sa chcú zapojiť. Týmto krokom chcem predísť tomu, aby ste sa nedostali do rutiny. Písať zakaždým čo robíte v neustálom slede udalostí by mohlo byť unavujúce. Avšak keď už máte viac-menej dopredu vymyslené, čo by ste chceli hrať, nadchne vás to viac a budete mať väčšiu chuť odpisovať. Nebudete musieť hrať to, čo nechcete, iba to, čo vás baví a zaujíma.

Situačný systém RP
1. Každá hra sa bude diať v novej téme. Týmto máte možnosť mať vytvorených viacero hier s množstvom situácií. Na situáciách sa môžu hráči spoločne dohodnúť (napr. večera, misia, atp.), alebo ich vytvorí VO (predovšetkým tie s globálným efektom).
2. Na začiatku každej témy, resp. v úvodnom príspevku bude jej krátky popis a hráči, ktorí sa jej zúčastnia. Pokiaľ sa akýkoľvek hráč bude chcieť pridať do hry, napíše jej zakladateľovi buď PM, alebo priamo do témy medzi zátvorky, prípadne inou formou, ktorá vyznačí mimohernú diskusiu. Zakladateľ situácie môže určiť aj status free, ktorý povoľuje každému sa pridať.
3. Hra je automaticky schválená a môžete hneď začať hrať.
4. Téma sa vytvára aj pre osobnú RP (rp, ktorú hrá iba hráč samotný, prípadne s VO. Ide o akési filozofické zmeny zmýšľania, alebo vybavovanie si osobných vecí, keď sa potrebujete vypísať, prípadne ešte viac rozviť svoju postavu.). Pokiaľ je žiadaná asistencia VO, je potrebné ju oznámiť.
5. Nothing is true, everything is permitted.

Príklad úvodného príspevku:
Názov: Na večnosť
Popis: Posledná misia, ktorej sa účastnil prvý tím X-menov dopadla tragicky... Všetci sa lúčia so svojím milovaným profesorom Cassidym.
Hráči: Rei, Red, Shiro, Misman,.../free
Čas: 12.2.1963

Situačne neviazaný systém RP:
Sú témy, ktoré nemajú žiaden predurčený dej a existujú len pre zábavu. Nie sú potrebné žiadne bližšie informácie a zapája sa tam priamo kto chce.

_________________
~ RP SYSTÉM 2cenmsj

~ RP SYSTÉM Kidzv
Rei
Rei
Admin

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Na hraniciach fantázie

https://costumetrunk.slovakforum.net

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru