CostumeTrunk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operation Eclipse

2 posters

Goto down

Operation Eclipse Empty Operation Eclipse

Příspěvek pro DW Sun Jul 31, 2011 8:42 pm

Názov: Operation Eclipse
Popis: Operace při které Authority uskutečnují první fázi jejich plánu - získání peněz z národní banky.
Hráči: Dead wind, Shiro, Ryuu - možnost se připojit za mise
Čas: 1.9.1963
Místo: New York
DW
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro Shiro Tue Aug 02, 2011 8:55 pm

Bylo 8:55 a před Národní Bankou zarachotily gumy policejního automobilu. Vše bylo dokonale připravené. Nedaleko banky vyseli na sloupu s el. dráty dva muži v praconích kombinézách a tvářili se, že něco opravují. Jejich skutečné poslání bylo ve správný čas vyhodit v bance proud, aby se nemohl spustit poplach. V tu samou chvíli uskutečnili jiní Cesareho muži na vytýčených místech v New Yorku několik explozí, přepadení bank nebo přestřelky s místními nepohodlnými gangy. Byli pro Cesareho postradatelné položky, tak jako většina jeho lidí, ale sloužili mu věrně. Za bankou také čekal přistavený obrněný transportér, běžně se užívající pro přepravu peněz. Cesare dokázal zařídit, aby tam byl.

Don Cesare

Seděl v autě a měl na sobě laciný oblek s kravatou, typický pro policejní inspektory. Vedle něj seděla Rose a měla na sebe upnutý kancelářský kostýmek a naooko dioptrické brýle. Moc se jí její převlek nelíbil. Cesare se na ní koukne. Takže doufám, že víš, co dělat. Podá jí kufřík. Jsme inspekce a zkoumáme zabezpečení banky. Ukáže na svůj a její průkaz. Ty půjdeš ověřit zabezpečení trezoru, u něj zabiješ ochranku v tu samou chvíli co já nahoře vyřídím ochranku a svědky. Alarm nespustí...Jakmile to nahoře zabezpečím, zavolám tě a ty získáš klíče či kódy k trezoru. Z trezoru vezmem zlato a malé bankovky, y se dobře utrácejí a vše naložíme do transportéru za domem. Když vše pude hladce, převléknem se do uniforem co jsou v kufříku...když ne..probije mse ven. Jinak máš v kufříku pistoli s tlumičem, nůž, darotu a něco dalšího. Prohrábne si knírek. Chápeš vše puso? Vysílačku máš v kufříku také. Kdby dorazili mutanti...můžš kontaktovat Frostera. Vyčká co ona řekně.
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro DW Tue Aug 02, 2011 9:10 pm

Rose

Prohrábla si vlasy mezitím co poslouchala to upocené prase. Byl to vskutku dobrý plán. Využít frostrových znalostí a zároveň potenciál tohohle italského chlíváka. Venku už to začlo, i když v jejich ulici byl mírumilovný klid. Kromě zbraní měla pár es v rukávu, takže se připadala připravená. "Jdeme." A šli...

Froster

Kouknul na hodinky, které ukázali přesně za minutu devět. Ano, byl to ten čas, který tak dlouho plánoval. Čas, kdy by se o něm mohla poprvé dozvědět společnost. Teď však byl čas odvést profesionální práci a na nic jiného nemyslet. Jeho průzračně modré oči vzhlédli směrem k malé budově, která hlasitě vrčela, když jejími útrobami protékala voda. Dal ruce k sobě a zavřel oči. Představoval si ledově chladnou sklenici vody, kterou chtěl vypít - Z budovy se ozvaly rány a skřeky - potrubí začalo praskat tím, jak se z vody stal led. Kolo, které bylo poháněno vodou úplně vypadlo ze svého hradla a s hlasitým šplouchnutím spadlo do vody. Bylo hotovo.

DW
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro Shiro Wed Aug 03, 2011 8:05 am

Don Cesare

Pomalu vylezl z auta a ovéŕil si čas. Bylo 8:57. Měli asi tŕi minuty, než jeho chlapi odstřihnou kabely a banka bude bez proudu. Pokud by přišli moc brzo, mohli by se prozradit mřed odstřižením proudu, pokud moc pozdě mohly by se stráže připravit a celou situaci zkomplikovat. S Rose po boku zamířil přímo do banky. Na tváři měl klidný výraz a nic nenasvědčovalo tomu, na co se chystá. Oba vpluli nenápadně do banky a Cesare zamířil k jednomu ze čtyř členů ochranky. Téměř do obličeje mu jen tak mimochodem vrazí svůj průkaz, který je dokonale zfalšován.Dobrej...Jsem Kpt.Ronaldi a toto je Nadporučík Evansová. Toto je neohlášená kontrola zabezpečení banky. doufám hoši, že to zde vedete dobře nerad bych z vás udélal nezaměstnané! Projede si po kníru a rozhlédne se. Já prověřím vestibul a přilehlé prostory a zde Nadporučíka zaveďte dolů a ukažte u zabezpečení sejfu, ale ať to lítá!!! nemáme jen vás!
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro DW Thu Aug 04, 2011 2:15 pm

Rose

Když vstoupili do banky, uvědomila si, že teď už je to skutečné. Froster ji sice cvičil pro různé situace, jenže on byl geniální a ona nevěřila na předpřipravené situace a plány. Velmi ráda improvizovala a nyní byla šance, jak ukázat, že nemusí mít vše nalajnované a připravené. Vydala se s dvěma strážci k do dolních prostor, kde byl trezor. Vskutku byl neobyčejně chráněn - všude spousta kamer a lasery, které zaznamenávaly pohyb. Mělo to však jeden háček - nic z toho nefungovalo. Znatelný problém však byl světlo, protože nebylo vidět na krok. Strážci mezi sebou začali diskutovat co se může dít, což pro ni byla velká šance. Z kufříku vytáhla zbraň jako by se nechumelilo a než oba strážci stihli zareagovat, jeden byl mrtvý a druhý se musel vzdávat s rukama nahoře. Bylo to dobré, vycházelo to. S škodolibým úsměvem pomalu šla k tomu druhému.
DW
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro Shiro Thu Aug 04, 2011 6:52 pm

Don Cesare

Stráže mu zrovna ukazovaly zabezpečení vestibulu, když pohasla světla - to byl ten signál, na nějž čekal. Je to pro mě sklamání pánové, myslím, že vám budu muset udělit nedostatečnou, když vám do banky pronikl zloděj. Než se oba důvěřiví muži stihli posbírat, ozval se tlumený výstřel a obsah hlavy jednoho z hlídačů vytvořil na zdi zajímavý ornament. Druhý, značně opožděný neměl mnohem větší šance než jeho kolega. Cesare byl nadolik hnusný, že mu dal dost času sáhnout po pistoli a tu mu pak vystřelil z ruky. Zmatený muž neměl šanci ani vykřiknout, když jeho tělo prošpikovaly kulky. Stráže jsou ze hry.

Po ránu nebylo v bance mnoho zákazníků, přesto se jedna dáma rozhodla z banky utéct. Tři kulky, které jí následně roztrhaly hrudník, změnily její názor. Cesare se celou dobu zaujatě usmívá - jako by se mu všechno to masakrování líbilo. Pak přejde k hlavním dvařím, které zavře a obrátí ceduli s nápisem zavřeno. Pak uslyší slabé. "No tak..co s tebou je?...dělej!!!" A když se otočí, uvidí jednoho muže za pokladnou, jak zběsile mačká čudlík. Ani se nesnaž...nikdo nepřijde. Pak postřílí sbytek civilistů v bance se slovy. Nic osobního, je to jen dobrý obchod. Pak přejde k pokladně a zavolá. Hej Rose...sněženko...budeš tu mít príci!

Nikdy se vám to nepodaří... Uslyší tlumeně zpoza pokladny. Ehm...cože? Koukne na pokladníka nechápavě.
Nikdy se vám to nepodaří...tahle přepážka je chráněna neprůstřelným sklem a pancéřovými dveřmi. Hahaha...Máte to marný...nikdy...co to je? Zmlkne muž, když uvidí, že Cesare mezitím zapálil v ruce něco, co vypadalo jako plastelína, ale vedla k tomu zápalná šńůra. TNT?? Usměje se Cesare.
Jste blázen..zabije vás to!! Zavzteká e muž, nechápajíc Cesareho počínání. Ne...zabije to tebe. Následně se udá něco jako pseudoexploze, avšak oheň a vše zmizí. Cesare se dotkne dveří, které okamžitě vyletí z pantů. Teď to nechám na Rose...aby nenadávala, že jí upírám zábavu.
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro DW Wed Aug 10, 2011 12:34 pm

Po delší době byly slyšet kroky mířící do vestibulu. Vlastně bylo to divné. Byly totiž slyšet podpatky, které jisto jistě měla Rose a zároveň byly slyšet obyčejné sálové boty. Za chvíli již byli vidět oba dva... ale trochu jinak než Cesare předpokládal. Rose měla na sobě pouta a šla zhruba jeden metr před strážníkem, jenž na ni mířil zbraní.

Rose

Usmívala jsem se, chtěla jsem to tomu starému páprdovi dát sežrat. Doufala jsem, že se pořádně lekne. Nemohl vůbec tušit, že jsem strážného zdrogovala na tolik, že jsem mu poručila, aby sehrál tuhle scénku. Navíc, kdyby došlo na nějakou opravdovou scénku, onen muž sotva držel pistoli. Přístupové kódy od trezorů jsem už dávno měla v kapse. Jen mě hold napadlo se trochu pobavit na starochův účet, ostatně mu to patřilo za všechny ty narážky. Začala jsem se tvářit ustaraně, jako kdybych opravdu mohla umřít.
DW
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro Shiro Thu Aug 11, 2011 4:23 pm

Don Cesare

Vyčistil, až na jednoho pokladního celou halu, pak se objevila Rose. Měla na sobě pouta a za ní šel strážník s pistolí. Otočil se a prohlédl si obojí. Ač je to podivné, na tváři se mu objeví škleb. Jaká to pěkná scenérie...Rose v poutech...nemůžu říct, že mě nenapadají jisté představy v nichž figuruješ spoutaná. Zasměje se. Fakt je ten, že Rose...jako taková...by se nenachala nikým spoutat...nesnáší když jí nněkdo ovládá. Museli by ji zastřelit, protože zblízka by zabila jakéhokoli muže, který se jen přiblíží. Takže...jsou tu tři varianty. A) Pletu se a ten policista ti co nevidět provrtá hlavu...což by mimochodem byla škoda. B)Nepletu se a nic se nestane. C)Vystřelí na MĚ a zemře... pomalu se k těm dvoum rozejde.
Shiro
Shiro

Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11
Age : 30
Bydlisko : Karviná

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro DW Sat Aug 13, 2011 3:27 pm

Rose

Vůbec mě nepřekvapuje jak jedná, je schopen zahodit celou operaci vůči jeho ego. I kdyby snad měl zemřít, raději zemře s pokladnicí na tváři. Nebudu tu teda ztrácet čas, nebo nás Froster zmerčí a potrestá.

Pouta ve skutečnosti byla upevněná, takže je velmi lehce rozevřela a shodila na zem. Pak se rozešla klidným krokem s bezpečnostním truhlám, u kterých začala vyťukávat kódy. Chlapík, který ji přivedl momentálně jen tupě koukal bez známky nějakého života.
DW
DW

Počet príspevkov : 14
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Operation Eclipse Empty Re: Operation Eclipse

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru